Warto wiedzieć:

                 Czym byłby salon bez komfortowych mebli? Z całą pewnością nie byłoby to miejsce, w którym można się zrelaksować w ulubiony sposób. Nowoczesne meble są gwarantem wygody w mieszkaniu. W salonie z całą pewnością znakomicie sprawować będzie się funkcjonalny a przy tym interesująco prezentujący się stół. Z pewnością jest to uniwersalny, ponadczasowy mebel, który umożliwia wykonywanie wielu różnorodnych czynności – i tych związanych z odpoczynkiem, jak i tych związanych z pracą i domowymi obowiązkami. Stół w salonie zadba zatem o rodzinne czy towarzyskie stosunki oraz ułatwi codzienne czynności.

                Szeroką ofertę wyjątkowo zaprojektowanych stołów do salonu znajdziesz w naszym sklepie internetowym Edinos.pl. To, co wyróżnia nasze modele mebli, to przede wszystkim staranna, trwała jakość wykonania z najwyższej klasy materiałów oraz ciekawa, nowoczesna prezencja. Klasyczne oraz awangardowe formy stołów salonowych to gwarancja, że każdy znajdzie model zgodny z własnym gustem.

                   Prezentujemy Ci stoły do salonu między innymi całkowicie wykonane z drewna, z laminowanych płyt MDF, jak i te ze szklanymi blatami. Cechuje je wyjątkowa trwałość, dzięki której są to meble wieloletniego użytkowania. Stoły drewniane posiadają odporne na zarysowania powierzchnie blatów, mocno zamocowane nogi oraz podstawy czy starannie wykończone brzegi. Modele rozkładane zachwycają swoją funkcjonalnością. Dzięki nim, gdy tylko zajdzie potrzeby, pomieścimy wiele osób. Na co dzień rozkładany stół w wersji złożonej nie musi zajmować wiele salonowego miejsca. Tego typu meble szczególnie dobrze sprawdzają się we wnętrzach salonowo – jadalnych.

               Jaki stół najlepiej wygląda w salonie? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. W dzisiejszych aranżacjach wnętrz króluje stylowa różnorodność. Wszystko zależy zatem od naszych wizualnych upodobań.

Drwniany lub szklany stół do salonu, nada pomieszczeniu klasy i elegancji.

Jeśli zestawimy go z nowoczesnymi, surowymi dodatkami, uzyskamy innowacyjnie urządzony salon. Stoły drewniane od lat nie wychodzą z mody. Ich wyrazista, efektowna prezencja w prosty sposób nada każdemu wnętrzu elegancji i klasy. Te niewielkie o minimalistycznych formach to świetna propozycja do każdego salonu o skromniejszym metrażu. Niespotykane stoły o designerskich, odważnych formach idealnie odnajdą się u wielbicieli industrialnej stylistyki. Kolorowe w soczystych barwach to z kolei najprostszy sposób na ożywienie ponurego czy monotonnego wnętrza.

                  Jeśli marzysz o salonie z prawdziwego zdarzenia, zainwestuj w porządny, nowoczesny, arakcyjny i zachwycający stół. Dzięki niemu Twój salon stanie się stylowym i funkcjonalnie urządzonym miejscem.