Warto wiedzieć:

Będąc już posiadaczem ogrodu, potrzebujesz tylko jednego – funkcjonalnych, a zarazem stylowych mebli ogrodowych, by go urządzić. Aby w pełni cieszyć się relaksem w ogrodzie, potrzebujesz miejsca, gdzie możesz usiąść z kawą i książką, zjeść śniadanie w słoneczny poranek, czy spędzić miłe chwile z przyjaciółmi. Dzięki meblom ogrodowym dostępnym w sklepie Edinos, urządzisz prawdziwą oazę relaksu dokładnie tak, jak chcesz. Polecamy komplety mebli ogrodowych – absolutnie niezbędne minimum, kiedy chcesz w ogrodzie zasiąść z bliskimi do tradycyjnego posiłku lub cieszyć się aromatycznymi potrawami z grilla. Minimalistyczne, nowoczesne połączenie drewna i metalu, może stanowić podstawę każdej aranżacji, którą możesz uzupełnić wygodną i solidną huśtawką i leżakami.

Fotele ogrodowe – doskonałe również na taras.

Wyposażenie wnętrz i ogrodu to często nie jedyne troski posiadaczy domów. Odpowiedniej oprawy wymaga również taras. Doskonale sprawdzą się na nim fotele ogrodowe. Są odporne na warunki atmosferyczne, więc nie musisz ich chować przed deszczem, a łatwo je ocieplisz, dobierając wygodne poduszki. A może relaks na ogrodowej huśtawce? Niewiele rzeczy odpręża bardziej niż leniwe popołudnie na ogrodowej huśtawce. Zapraszamy do wyboru jednej ze stylowych, drewnianych huśtawek dostępnych w naszej ofercie.
Ich solidne wykonanie i doskonałe wykończenie, zapewnia bezpieczne użytkowanie całej rodzinie – zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Umebluj swój ogród w jednym sklepie. Postaw na profesjonalne meble ogrodowe.

W sklepie Edinos wyposażysz swój ogród w meble najwyższej jakości dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Dzięki ich prostocie i klasycznej estetyce możesz dopasować do nich dodatki w dowolnym, wybranym stylu, dzięki czemu Twój ogród będzie naprawdę niepowtarzalny.Nie musisz szukać nigdzie indziej, by już wkrótce urządzić grilla i podać posiłek na nowym, ogrodowym stole, przy którym Twoi goście zasiądą na wygodnych fotelach lub krzesłach z zestawu.
Zapraszamy!