Oferta hurtowa skierowana jest do firm oraz instytucji publicznych. Przy zakupie większej ilości produktów, oferujemy możliwość dodatkowej negocjacji ceny. Wybierz dowolny mebel w powyższego menu i zapytaj o ofertę hurtową. Oferujemy niższe ceny przy zamówieniach już od kwoty 1000 zł. Zapraszamy!

Warto wiedzieć:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zaopatrzeniem się hurtowo w wysokiej jakości meble, w możliwie najbardziej przystępnych cenach. Staramy się dopasować naszą ofertę do zindywidualizowanych potrzeb każdego klienta. Zadowolenie i profesjonalna obsługa zawsze było i będzie naszym priorytetem.

Meble hurt

Każdy, kto decyduje się na wybór naszej firmy w dostarczeniu mebli w hurtowej ilości, może rzecz jasna liczyć na preferencyjne traktowanie w kwestii ustalania ceny. Każde zamówienie mebli o wartości wyższej niż 1000 zł będzie kwalifikowało się do zastosowania odpowiedniej zniżki. Naszym celem jest zapewnienie konkurencyjnych warunków, sprostanie oczekiwaniom klienta i dostarczenie wysokiej jakości produktów.

Meble hurt - wybór w Edinos.pl jest bardzo szeroki. Z pewnością każdy będzie w stanie znaleźć coś, czego zapragnie w swoim ogrodzie, w zaciszu swojego mieszkania, czy w miejscu w pracy. Jeśli prowadzisz działalność i potrzebujesz umeblować wnętrza swoich pomieszczeń, dostępne w ofercie hurtowej meble idealnie się do tego nadają. Przede wszystkim z tego powodu, że produkty oferowane przez sklep i hurtownię mebli Edinos.pl świetnie wpasowują się w nowoczesne trendy. Design jest bardzo świeży. Praktyczna użyteczność na najwyższym poziomie. Spójność rzuci się w oczy każdemu, kto po raz pierwszy znajdzie się w umeblowanym naszymi produktami pomieszczeniu.

Minimalizm - triumfujący obecnie na całym świecie styl. Projektanci mebli, które znajdują się w naszej ofercie hurtowej, stanęli na wysokości zadania. Nie uświadczymy tutaj żadnej pretensjonalności, sztucznie napompowanego przepychu albo niepraktycznych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę z tego, jakie oczekiwania wobec wystroju mają obecnie nasi klienci i wiemy, jak im sprostać.

Hurtowa sprzedaż mebli w różnorodnym stylu

Minimalistyczny wystrój wnętrza - można by było powiedzieć, że w tym wypadku mniej, znaczy więcej. Stara zasada mówi "co za dużo, to niezdrowo". Jednolite kolory, wyraźnie zarysowane kształty i brak zbędnych "dekoracji" to według wielu szczyt elegancji w projektowaniu wnętrz. Nieskomplikowana forma ma przede wszystkim za zadanie maksymalnie zwiększyć praktyczność mebli. W naszej ofercie „meble hurt” dominuje różnorodna kolorystka bieli, czerni i drewna właśnie po to, by wszelkie umeblowane z pomocą dostępnych tutaj produktów pomieszczenia, zachowywały harmonijną spójność oraz nie sprawiały wrażenia pstrokatych i krzykliwych.

Kolejną zaletą stylu dostępnych u nas mebli oferowanych w sprzedaży hurtowej jest to, że praktycznie całkowicie niwelują one jakiekolwiek bariery aranżacyjne. Możemy łączyć z ich pomocą między sobą wiele pomieszczeń, które mają inne zastosowania. Prostota i elegancja pozwalają na przenikanie się stylistyczne ze sobą różnych stref. Ponadto, umeblowana przestrzeń nie będzie gęsto usiana ozdobnikami i dekoracjami, które mogłyby przytłaczać swoją obecnością. Dzięki temu pomieszczenia będą sprawiały wrażenie lekkich i zaaranżowanych w przemyślany sposób.

Nie można pominąć faktu, że asortyment oferowany przez sklep i hurtownię mebli Edinos.pl ze względu na swój praktyczny zamysł, zostały zaprojektowane z myślą oszczędzania przestrzeni. Nasze meble nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu pozwalają na efektywne planowanie rozkładu pomieszczeń. Najlepszym tego przykładem są chociażby "niewidzialne" półki na książki, które zajmują dokładnie tyle miejsca, ile znajdujące się na nie pozycje. To samo tyczy się szafek łazienkowych, które możemy zamocować nad pralką - przestrzeń, która znajduje się nad tym urządzeniem jest zazwyczaj niezagospodarowana, jednak sposób projektowania dostępnych w naszej ofercie mebli jest właśnie taki, aby maksymalnie wykorzystać każdy centymetr sześcienny.

Za pomocą mebli, które zamówisz hurtowo za pośrednictwem naszej strony, umeblujesz każde pomieszczenie w swoim domu lub biurze. Znajdziesz tutaj również artykuły do ogrodu. Szeroka gama mebli ma za zadanie zaspokoić wszelkie konsumenckie potrzeby. Poza meblami, oferta hurtowa obejmuje także, takie produkty jak wieszaki czy kółka do foteli, idąc przez niewielkie taborety czy stoliczki do kawy, kończąc na pojemnych regałach i szafach. Nie musisz szukać w wielu miejscach, aby skompletować wszystko, czego będziesz potrzebował.

Dla klientów zdecydowanych na zakup mebli naszej oferty oferujemy atrakcyjne ceny z wieloma rabatami. W celu złożenia zamówienia na meble w atrakcyjnych cenach, wybierz dowolny mebel z naszego menu i zapytaj o ofertę hurtową.