Warto wiedzieć:

Biurka składane w kolekcji sklepu Edinos.pl pomogą Ci zorganizować praktyczne biuro nawet w trudnych warunkach. To meble do zadań specjalnych, które wyróżnia przede wszystkim ogromna funkcjonalność. Biurka z możliwością składania stwarzają tak samo dobre miejsce do pracy, jak klasyczne blaty, oferując wygodny obszar roboczy. Ich forma jest mobilna, co oznacza, że biurka składane nie są stałą kompozycją wnętrza, tylko pojawiają się w nim wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Ukryte w meblach i zabudowaniach, na co dzień nie zajmują niepotrzebnie powierzchni, tworząc w wersji złożonej więcej przestronności. 

W tej kategorii znajdziesz przykłady praktycznych rozwiązań, dedykowanych tymczasowym stanowiskom pracy, dziecięcym pokojom, a przede wszystkim małym metrażom, w których składane biurka są jedynym, praktycznym meblem. Do wyboru masz wersje ścienne, których blat znajduje się w specjalnej zabudowie. To nieduże konstrukcje, które po złożeniu stanowią wiszącą półkę, a po rozłożeniu idealne miejsce do pracy. W ofercie sklepu Edinos.pl dostępne są także stojące regały, których zawartość stanowi biurko składane – ciekawy, ergonomiczny mebel, którego wnętrze często zawiera nie tylko blat, ale również pojemne półki, odsłaniające się dopiero po jego rozłożeniu. Takie konstrukcje są idealne dla ucznia, studenta oraz dedykowane pracy zdalnej. 

Praktyczne biurka składane, ścienne i wiszące w ofercie sklepu Edinos.pl 

Postaw na ścienne biurka w zupełnie minimalistycznym designie, kiedy masz bardzo mało miejsca lub stojące regały, przy nieco większym wnętrzu. Wszystkie biurka tworzą zgrabne i lekkie bryły, niejednokrotnie mające dodatkowe elementy, które podnoszą wartość biurka składanego o dodatkowe funkcje, np. tablicę do pisania, czy dodatkową ekspozycję dekoracyjną. 

Kolekcja ściennych, wiszących i składanych modeli w ofercie sklepu Edinos.pl zachwyca różnorodnością designu. Choć z reguły to biurka oszczędne w formie, doskonale będą się wpisywać w wiele nurtów aranżacyjnych. Biurka wiszące lub ukryte w meblach będą pasować do skandynawskich, nowoczesnych czy industrialnych aranżacji. Biurka ścienne są solidnym blatem, tworzącym spójną kompozycję z całym otoczeniem. To zasługa plastycznego materiału, z jakiego zostały wykonane – szlachetnych i solidnych odmian drewna, gwarantujących wytrzymałe blaty do pracy. Po rozłożeniu wszystkie biurka składane prezentują stabilne, gładkie powierzchnie, przy których będziesz mógł komfortowo pracować nawet przez wiele godzin. 

Wybierz odpowiedni rodzaj mocowania, jeśli sięgasz po biurka wiszące – mają w tej galerii kilka możliwości montażu. Dopasuj biurko składane do pomieszczenia, decydując się na odpowiedni kolor i rodzaj mebla. Asortyment prezentuje wiele odcieni – od czystej bieli, aż do zupełnie ciemnego wenge. W kolekcji nie brakuje także pastelowych wariantów, które pokocha Twoje dziecko. Wybieraj meble, które w łatwy sposób pozwolą Ci na szybką modyfikację przestrzeni. Tylko jeden ruch ręki dzieli Cię od tego, by Twój pokój stał się wygodnym miejscem pracy. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją sklepu – biurka składane od Edinos.pl to mali mistrzowie funkcjonalności, którzy zagwarantują Ci komfort pracy nawet w niewielkim, domowym zaciszu.