Warto wiedzieć:

Białe fotele

Wśród akcesoriów wypoczynkowych wybieranych do wyposażenia pomieszczeń często znajdują się fotele. Ciekawym wariantem tych mebli są fotele białe. Mają nietuzinkowy wygląd, dlatego z ich pomocą można stworzyć bardzo wyraziste aranżacje. Wybierając fotel biały z oferty Edinos, można dodatkowo zyskać pewność, że mebel będzie służył przez wiele lat.

 

Charakterystyka foteli białych

Wśród mebli wypoczynkowych stosowanych w salonie, fotele zajmują ważne miejsce. To meble dające możliwość wygodnego wypoczynku przy lekturze, telewizji lub medytacji. W tej grupie znalazły się fotele różnego typu w wielu konstrukcjach i rozmiarach. Można sięgnąć po klasyczne fotele typu uszak lub meble w prostych formach bez podłokietników. Sporą grupę stanowią meble obrotowe, składane, a także biały fotel bujany w kilku wariantach.

 

Cechą łączącą wszystkie akcesoria zgromadzone w tej grupie jest białe wykończenie. Może to być biała tapicerka skórzana lub tkaninowa. Meble mogą też mieć jedynie dodatki w białym kolorze, które będą wyróżniały się na dodatkach w innych barwach. Ich nietypowa kolorystyka znajdzie zastosowanie przede wszystkim w jasnych aranżacjach. Fotel może wizualnie powiększyć wnętrze, choć nada mu chłodnego wyrazu. Fotel biały typu uszak lub klasyczny z samym oparciem świetnie sprawdzi się w nowoczesnych minimalistycznych aranżacjach, a także wnętrzach skandynawskich.

 

Fotel obrotowy biały

Fotele obrotowe to meble wyposażone w podstawę z kółkami, a siedzisko osadzone jest na trzpieniu obrotowym. Każdy z takich mebli jest traktowany jako biały fotel biurowy. Konstrukcja jest zaplanowana w taki sposób, żeby praca przy biurku była łatwiejsza i bardziej komfortowa. Fotele obrotowe białe chętnie wykorzystywane są właśnie do wyposażania biur, gabinetów i pokojów konferencyjnych. Mogą też znaleźć się w salonie, gdzie będą w stanie stworzyć bardzo komfortowe miejsce do wypoczynku.

 

Biały fotel bujany do salonu

Szczególnym typem mebli wypoczynkowych jest biały fotel bujany. Charakterystyczną cechą mebla są półokrągłe płozy wykonane z wysokogatunkowej stali. Dzięki nim w fotelu można bujać się, jednocześnie nie tracą stabilności. Fotele bujane znajdują zastosowanie szczególnie w salonach, sypialniach lub pokojach wypoczynkowych. Pomagają osiągnąć stan błogiego relaksu, pomagają w medytacji i czytaniu książek. Wszyscy kojarzymy też fotele bujane, na których nasze babcie pracowały szydełkiem lub na drutach. Szukając zatem ciekawych elementów dekoracyjnych o niezwykłej funkcjonalności, warto sięgnąć właśnie po fotel skórzany biały w formie bujanej.

 

Biały fotel – cena i warunki sprzedaży w sklepie Edinos

Sklep Edinos oferuje fotele skórzane i tapicerowane wysokiej jakości. Produkty cechuje dobór trwałych materiałów, solidny montaż, a także precyzyjne wykończenie. O jakości produktów świadczy 10 lat gwarancji. Dopuszczamy też zwrot do 100 dni, jeśli klient wybierze nieodpowiedni biały fotel. Cena oferowanych mebli jest na przystępnym rynkowym poziomie. To wszystko sprawia, że ergonomiczne białe fotele wyróżniają się świetną proporcją jakości do ceny.