3 dowody na to, że wygodny fotel do komputera zmienia życie!

Praca z kanapy - to sytuacja, którą przedstawia się nam jako idealną formę zarabiania pieniędzy, bez rezygnacji z komfortu domowego zacisza. Na pewno nie raz rzucił Ci się w oczy obrazek zadowolonego freelancera, opartego o poduszki kanapy z komputerem na kolanach. I koniecznie z wegańską kawką w ręku. Piękna wizja, prawda? Musisz jednak wiedzieć jedno. Ten człowiek nie tylko igra z własnym zdrowiem, ale również marnuje ogrom czasu, a co za tym idzie - zarabia poniżej swoich możliwości. Już tłumaczymy, o co chodzi!

1. Fotel do komputera, dzięki któremu zaoszczędzisz

2. Wygodny fotel nie rozleniwia, lecz mobilizuje!

3. Ulubiony mebel po godzinach

Fotel do komputera, dzięki któremu zaoszczędzisz

Ten młody człowiek z pewnością jeszcze o tym nie myśli, ale jego plecy odczują i zapamiętają każdą godzinę pracy w przygiętej pozycji na kanapie. Nie ma czegoś takiego, jak ergonomiczna postawa ciała z komputerem na kolanach. W tej pozycji możesz bez wielkiej szkody sprawdzić maila, ale nie próbuj zabierać się do wielogodzinnej, wymagającej pracy. Jeśli marzysz o domowym biurze, pierwszą inwestycją powinien być wygodny i ergonomiczny fotel do pracy przy komputerze. Nawet biurko nie jest aż tak ważne. Fotel z regulacją wysokości możesz postawić przy każdym wolnym kawałku blatu, który masz w domu. Twój kręgosłup z pewnością odwdzięczy Ci się za troskę zdrowiem i dobrą formą, a w kieszeni zostanie sporo pieniędzy zaoszczędzonych na fizjoterapii. Już teraz pomyśl, co z nimi zrobisz!

Wygodny fotel nie rozleniwia, lecz mobilizuje!


Pracując z domu bardzo szybko przekonasz się, że pewne rzeczy obniżają Twoją efektywność, a inne pomagają Ci się skupić. Wypowiedz więc wojnę rozpraszaczom!. Wielu osobom pomaga stworzenie namiastki biura w domu, a więc sytuacji, która pomaga wziąć się w ryzy i skoncentrować na pracy. Pozwól, że podpowiemy Ci, jak to zorganizować:

  • umycie zębów i zmienianie piżamy na schludny, domowy strój powinno być dobrym początkiem,
  • naprawdę warto mieć swój kawałek biurka lub stołu, który porządkujesz na koniec dnia, by rano rozpocząć pracę bez szukania laptopa pod poduszkami kanapy,
  • profesjonalny fotel do komputera weźmie w ryzy nie nie tylko Twoje ciało, ale pomoże Ci poczuć się jak w biurze i wymagać od siebie więcej.

Jeśli dodatkowo sumiennie korzystasz z aplikacji, monitorującej czas pracy - zawodowy sukces jest w zasięgu Twojej klawiatury. I jeszcze zdążysz wstawić pranie w przerwie, która Ci się należy. 

Ulubiony mebel po godzinach


Kupując fotel biurowy, koniecznie wybierz taki, który naprawdę Ci się podoba i z którego funkcji możesz korzystać również "po godzinach". Bardzo możliwe, że będzie to najwygodniejszy mebel w Twoim domu! Fotele biurowe potrafią zaskoczyć pięknym designem, super miękką tapicerką (odporną na plamy z kawy i nie tylko), nie mówiąc już o idealnie dopasowanym zagłówku, podłokietnikach, a nawet podnóżku w niektórych modelach. Zanim Twój partner uzna, że to idealne krzesło do rozgrywek w PlayStation, a dzieci urządzą sobie na nim karuzelę i wyścigi - wyznacz jasne granice. Fotel jest jednym z narzędzi Twojej pracy i masz do niego pierwszeństwo również po godzinach. A resztą rodziny niech poczeka w kolejce. 

Mamy głęboką nadzieję, że już wkrótce symbolem pracy z domu stanie się  freelancer w ergonomicznym fotelu, a nie na kanapie. Bądźmy rozsądni, trzeba dbać o własne zdrowie i komfort pracy! A wegańska kawka, czemu nie, może zostać.